Home > Wydarzenia > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > Akcja „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”

Akcja „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”

opublikowano: 8 listopada 2023, przez: Pro Mo

Akcja „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” po raz kolejny w Książnicy Karkonoskiej

Za nami bardzo ciekawe warsztaty: spotkanie z emocjami. W ramach tego wydarzenia zorganizowaliśmy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, których tematem były emocje. Celem naszego spotkania było zapoznanie dzieci z komiksem jako obrazkową formą książki oraz przybliżenie najmłodszym nazywania, okazywania i rozumienia emocji. Akcja odbyła się dzięki Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Story House Egmont sp. z o.o., którzy są współtwórcami akcji „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji.

#biblioteki.org

#egmontpolska

#fundacjafrsi

#konkursdlabibliotek

8 listopada do 30 listopada 2023 r.
Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa
wszystko z kategorii: Bez kategorii, Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa, Wydarzenia <<   >>