Home > Strony > Czytelnik > Subskrypcja listy mailingowej
Facebook
Instagram
Tiktok
Subskrypcja listy mailingowej

Książnica Karkonoska prowadzi listę mailingową. Codziennie o godzinie 17.00 wysyłana jest lista ostatnio dodanych wpisów (jeśli tylko pojawią się nowe) wraz ze skrótem treści. W każdej chwili możliwa jest rezygnacja z subskrypcji poprzez kliknięcie na linku „wypisz” w przesłanym e-mailu.

Proszę podać adres e-mail, na który powinny być wysyłane wiadomości. Subskrypcja nie będzie aktywna, dopóki nie zostanie potwierdzona poprzez kliknięcie w odnośnik podany w mailu aktywacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu e-mail w celu dostarczania codziennego newslettera Książnicy Karkonoskiej.


Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej Książnica Karkonoska, ul. Bankowa 27, 58-500 Jelenia Góra

Cel przetwarzania danych osobowych

Celem przetwarzania podanych przez Panią/Pana danych osobowych w postaci adresu e-mail jest dostarczanie codziennego newslettera Książnicy Karkonoskiej, zawierającego informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz wiadomości publikowane na stronie głównej biblioteki.

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie wyrażonej zgody oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. „RODO”.

Prawa

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu.

W celu realizacji swoich praw prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (serkretariat@biblioteka.jelenia-gora.pl)