Home > Wydarzenia > Wypożyczalnia > Apel do posiadaczy pamiątek, które są związane z historią KS Karkonosze Jelenia Góra – sekcja piłka nożna.

opublikowano: 12 września 2023, przez: Pro Mo

Książnica Karkonoska podjęła w 2023 roku współpracę  z #KSKarkonosze. Jednym z naszych wspólnych planów jest przypomnienie historii sekcji piłki nożnej Klubu.

W związku z tym zwracamy się do wszystkich, którzy posiadają pamiątki związane z KS Karkonosze (wcześniej między innymi Unia i Świt)  o zgłaszanie się z nimi do Wypożyczalni Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, w sobotę 9:00 – 14:00.

Wszystkie te pamiątki chcemy zdigitalizować, zeskanować, sfotografować, zgromadzić w jednym miejscu i w dalszej perspektywie utworzyć Kolekcję związaną z historią KS Karkonoszy – w wersji on-line i w formie ekspozycji w gablotach. Bardzo liczymy na Wasz odzew.

Co zbieramy:

bilety, proporczyki, zdjęcia, szaliki, plakaty, wycinki prasowe, afisze, medale, puchary, programy meczowe, pamiątki jubileuszowe, przypinki, gadżety reklamowe…  wszystko co ma związek z tematem.

Kontakt:

Książnica Karkonoska

Joanna Jagodzińska, Tomasz Jaskułowski

e-mail : joanna.jagodzinska@biblioteka.jelenia-gora.pl; tomasz.jaskulowski@biblioteka.jelenia-gora.pl

tel. +48 75 75 228 94, +48 75 75 429 85

KS Karkonosze Jelenia Góra Jelenia Góra

Aleksander Mniewski

e-mail: biuro@kskarkonosze.pl

12 września do 31 grudnia 2023 r.
Wypożyczalnia, ul. Bankowa 27, I piętro
wszystko z kategorii: Dział Instrukcyjno-Metodyczny, Wydarzenia, Wypożyczalnia <<   >>