Home > Wydarzenia > DKK Czeski čtvrtek albo inny dzień tygodnia > Aleksander Kaczorowski i Mariusz Surosz o Czechach, Pradze, ludziach i miejscach

opublikowano: 14 września 2021, przez: Pro Mo

Spotkanie będzie rozmową dwóch bardzo poczytnych i cenionych autorów książek o tematyce praskiej. W ostatnim czasie Andrzej Kaczorowski wydał wznowienie książki „Praski elementarz” a Mariusz Surosz książkę „Praga. Czeskie ścieżki”. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią liczba miejsc na spotkaniu będzie ograniczona.

W związku z dużym zainteresowaniem spotkaniem i ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy czytelników Książnicy Karkonoskiej do wcześniejszej rezerwacji miejsca telefonicznie: 75 75 429 85 lub wysyłając wiadomość na adres email wypozyczalnia@biblioteka.jelenia-gora.pl. W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. Do zobaczenia 29 września.

„Gdyby nie było Pragi, należałoby ją wymyślić” Aleksander Kaczorowski
„O Pradze napisano setki książek i wciąż powstają nowe. Siła tego miasta okazuje się taka duża, że z równą mocą uwodzi miejscowych i przyjezdnych. I żadna z książek – bo tak już z miłością jest – nie wyjaśniła i nie wyjaśni przekonująco zagadki, dlaczego w Pradze z taką łatwością zakochują się kolejni.” Mariusz Surosz

Dyskusyjny Klub Książki - Logo   Dofinansowane przez Miasto Jelenia Góra - Logo

29 września 2021 r.