Home > Wydarzenia > DKK Czeski čtvrtek albo inny dzień tygodnia > W prasie o DKK Czeski čtvrtek albo inny dzień tygodnia – artykuł w najnowszym numerze Poradnika Bibliotekarza.

opublikowano: 13 sierpnia 2019, przez: Pro Mo

Działalność DKK Czeski čtvrtek albo inny dzień tygodnia zainteresowała redakcję „Poradnika Bibliotekarza”. W najnowszym numerze tego branżowego czasopisma dla bibliotekarzy ukazał się artykuł o działalności
klubu czechofilów, który spotyka się regularnie w Książnicy Karkonoskiej. Moderatorami klubu są nasi pracownicy. Cieszymy się i gratulujemy.

Dyskusyjny Klub Książki - Logo

wszystko z kategorii: DKK Czeski čtvrtek albo inny dzień tygodnia, Dział Instrukcyjno-Metodyczny, Wydarzenia, Wypożyczalnia <<   >>