Home > Wydarzenia > Galeri@ w Tle: Ela Dąbrowska

Galeri@ w Tle: Ela Dąbrowska

opublikowano: 31 maja 2019, przez: jl

O wystawie:
Ela Dąbrowska jest laureatką IV Dolnośląskiego Konkursu Fotografii Mobilnej dla Dzieci w kategorii do 13 lat.

Nazywam się Ela Dąbrowska i mam 13 lat. Razem z Klarą, moją siostrą – bliźniaczką chodzimy do Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze, do klasy sportowej VII S. Bardzo lubimy fotografować. Na początku naśladowałyśmy tatę i dziadka, który jeździ po świecie i robi piękne zdjęcia, a teraz same wyszukujemy ciekawe tematy i ujęcia. Bardzo lubimy robić zdjęcia przy pomocy smartfonów, bo mamy je prawie zawsze ze sobą i w ten sposób nie uciekną nam żadne ważne momenty. Oprócz fotografii uwielbiamy konie i jazdę konną.

Galeria w Tle:

• www.galeriawtle.blogspot.com // 24h
  • przestrzeń monitorów komputerowych – ul. Bankowa 27, p. II // w godzinach otwarcia Książnica Karkonoska

Organizatorzy:
Jeleniogórskie Centrum Kultury
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii
oraz Książnicę Karkonoską

1 czerwca do 30 czerwca 2019 r.
wszystko z kategorii: Wydarzenia <<   >>