Home > Wydarzenia > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > Dorota Combrzyńska-Nogala – spotkanie autorskie

Dorota Combrzyńska-Nogala – spotkanie autorskie

opublikowano: 13 września 2018, przez: jl

JCIiER
Książnica Karkonoska – Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa
zaprasza na spotkanie autorskie

z Dorotą Combrzyńską-Nogalą
autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jej książka dla dzieci „Bezsenność Jutki” otrzymała nagrodę Książka Przyjazna Dziecku oraz wyróżnienie w konkursie IBBY na Książkę Roku 2012, natomiast „Syberyjskie przygody Chmurki” zdobyły wyróżnienie w konkursach na Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego oraz na Książkę Przyjazną Dziecku. Powieść „Możesz wybrać, kogo chcesz pożreć” wpisana została na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy:

• w Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej (Jelenia Góra, ul. Bankowa 27);
  • pod nr tel. (75) 75-335-35.

Spotkanie zorganizowane z zadania „Rosnę z książką za pan brat” w ramach programu „Partnerstwo dla książki” dofinansowane ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków finansowych Urzędu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowane przez Miasto Jelenia Góra - Logo   Ministerstwo - Logo

21 września 2018 r.
Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa, ul. Bankowa 27.
wszystko z kategorii: Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa, Wydarzenia <<   >>