Home > Wydarzenia > Filia Nr 3 > F3: Od Bieszczad po Alpy

opublikowano: 13 września 2018, przez: jl

Filia nr 3 Książnicy Karkonoskiej zaprasza
na wystawę malarstwa Antoniego Walczaka

Życiorys niebanalny, bo nie ma nic piękniejszego niż odkryć kolejną pasje swojego życia w wieku dojrzałym. Malarstwo pasjonuje autora od około dwóch lat i rozwija je pod okiem artysty malarza Ryszarda Tyszkiewicza.

Antoni Walczak urodził się w 1932 roku w okolicach Andrychowa, uczęszczał do szkoły średniej w Bielsku Białej, następnie ukończył Politechnikę Łódzką, Wydział Chemiczny. Przez 40 lat pracował w jeleniogórskiej Polfie, gdzie pełnił funkcję technologa Wydziału Syntezy oraz kierownika pracowni w Laboratorium Badawczym. Jest wynalazcą i ma w swoim dorobku zawodowym 16 patentów.

Jeżeli masz ciekawe hobby, pasję lub tworzysz ciekawe rękodzieło i jesteś mieszkańcem Jeleniej Góry lub okolic zaprezentuj się w filiach Książnicy Karkonoskiej i pozwól innym zapoznać się z Twoją twórczością w ramach prowadzonej akcji.

10 września do 15 grudnia 2018 r.
Filia nr 3 Książnicy Karkonoskiej, ul. L. Różyckiego 4
wszystko z kategorii: Filia Nr 3, Wydarzenia <<   >>