Home > Polecamy > Przypadki Callie i Kaydena</br>Jessica…
Nasz profil na instagramie
1 tys.

Przypadki Callie i Kaydena
Jessica Sorensen

opublikowano: 7 marca 2016, przez: jl

Młodzi podobno nie czytają. To popularna teza ostatnich lat nie ma pokrycia w rzeczywistości. Otóż czytają i to jak nigdy wcześniej. Pojawiły się nawet nowe działy w beletrystyce, a Fantasy, ku zgrozie starych wyjadaczy gatunku, została zasypana zakochanymi wampirami. Na tej fali również w romansach dokonało się małe trzęsienie ziemi, bo coraz popularniejszy jest podgatunek New Adult, dla młodych wchodzących w dorosłość.

Przypadki Callie i Kaydena są klasyczną pozycją tego nurtu. To historia młodych ludzi – Callie, która skrywa ogromną tragedię a wyjazd na uniwersytet jest dla niej ucieczką. Kayden natomiast ucieka od ojca tyrana. Czują do siebie miętę, ale wiadomo, on boi się zranić ją, ona jego. Recepta jet prosta, tylko sami mogą się uzdrowić, ale czy do tego dojdzie? No właśnie, w klasycznym „dawnym” romansie wszystko byłoby proste. Cóż, trzeba przeczytać.

Książkę czyta się szybko, napisana jest w przystępny, lekki sposób. Lektura dla lubiących dobre romanse i ciekawych w jakim kierunku ewoluuje klasyka beletrystyki czyli romans. (PL)

Zapraszamy do czytania!


Książka jest dostępna w trzech naszych agendach.

wszystko z kategorii: Polecamy <<   >>