Home > Galeria > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > XX Rajd Czytelników i Bibliotekarzy

XX Rajd Czytelników i Bibliotekarzy

opublikowano: 26 września 2015, przez: jl

Jak co roku, we wrześniu, odbył się Rajd Czytelników i Bibliotekarzy. To już XX edycja akcji wspólnego wędrowania. Rozpoczęliśmy, oczywiście w Jeleniej Górze a następnie przemaszerowaliśmy do Jeżowa Sudeckiego, gdzie zatrzymaliśmy się w Euroregionalnym Centrum Modelarskim. Instruktorzy Centrum zaprezentowali nam pracownie modelarskie oraz Salę Tradycji Lotniczej. Pan Stanisław Błasiak, emerytowany pilot, opowiedział lotniczą historię naszej miejscowości. Następnie wspięliśmy się na Górę Szybowcową. W hangarze Instruktorzy zorganizowali uczestnikom warsztaty modelarskie oraz mini-zawody. Upiekliśmy kiełbaski przy ognisku i wróciliśmy zboczem Góry Szybowcowej do Jeleniej Góry.

26 września 2015 r.
wszystko z kategorii: Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa, Galeria <<   >>