Home > Wydarzenia > Dział Regionalny z Czytelnią > Mózg został rozchlapany
Facebook
Instagram
Tiktok

Mózg został rozchlapany

opublikowano: 4 czerwca 2024, przez: annag
Kochani, biblioteka to ludzie i nie chodzi tylko o tych, którzy w niej pracują, ale także o tych, którzy z nią współpracują, wspierają i współtworzą przestrzeń, w której wszyscy możecie poczuć się dobrze. Wczorajszy wernisaż wystawy Mózg rozchlapany Pawła Drausa jest tego wyśmienitym dowodem. Za Wasz współudział i obecność ogromnie Wam dziękujemy.
 
Paweł Draus dzięki, za Ciebie i Twoją twórczość Dziękujemy Agnieszce Sieczkarz i Tomaszowi Siwkowi z Agencji Realizacji Twórczych Strawberry za Waszą kapitalną robotę na rzecz promocji wspaniałych artystów; Kasi Titow z ODIO TEES wdzięki za szałowe koszulki, w których wystąpiliśmy podczas wernisażu; jeleniogórskiej kawiarni Aroma Cafe za smakowity catering; naszemu dyrektorowi Piotrowi Iwańcowi za otwartą głowę i wielkie wsparcie dla wszelkich działań w Książnicy Karkonoskiej; Wojciechowi Balikowi za wyśmienitą współpracę i dokumentację wydarzenia.
 
Wielkie, wielkie dzięki za kawał serducha i dobrej energii również dla Piotra Kądziołki i całej ekipy ludzi z jaworskiego radia Zamek Nadaje; Gabrieli Stefanowicz i Zachodniej TV, portalowi Jelonka.com, jeleniogórskiemu Norwidowi oraz naturalnie miastu Jelenia Góra i wszystkim Wam tam obecnym ciałem i duchem za wspaniałą energię jaką wnosicie. 
 
Wystawę możecie oglądać do 3. lipca 2024 na II piętrze głównego budynku Książnicy Karkonoskiej (Jelenia Góra, ul. Bankowa 27) w godzinach otwarcia Biblioteki.
 
wszystko z kategorii: Dział Regionalny z Czytelnią, Galeria, Wydarzenia <<   >>