Home > Wydarzenia > Filia Nr 6 > Świąteczne świece sojowe – wystawa Joanny Kaczmarek w ramach cyklu Twórczość Lokalna Maciejowa
Facebook
Instagram
Tiktok

Świąteczne świece sojowe – wystawa Joanny Kaczmarek w ramach cyklu Twórczość Lokalna Maciejowa

opublikowano: 23 listopada 2023, przez: md

Filia nr 6 Książnicy Karkonoskiej
 zaprasza na wystawę

„Świąteczne świece sojowe”
wystawa Joanny Kaczmarek w ramach cyklu
Twórczość Lokalna Maciejowa

***

Ekspozycja wystawy:

4 – 28 grudnia 2023 r., Filia nr 6 (ul. Wrocławska 71)


Joanna Kaczmarek w ramach swojej działalności zajmuje się kilkoma dziedzinami związanymi ze wspieraniem osób w dochodzeniu do zdrowia fizycznego i mentalnego. Prowadzi procesy rozwojowe dla osób dążących do zmiany w swoim życiu, jak również, zajmuje się terapią dźwiękiem, wykorzystując różne instrumenty o działaniu terapeutycznym. W ramach terapii dźwiękiem prowadzi koncerty z użyciem mis, gongów, harfy czy dzwonków dla większej grupy osób. W przypadku działań indywidualnych osoby korzystają wówczas z masażu misami terapeutycznymi.
Tworzenie świec sojowych jest jej kolejną pasją. Proces wytwarzania składa się z kilku etapów, podczas których dobierane jest naczynie, knot, kolor, rodzaj zapachu (w zależności od potrzeby użytkownika) oraz dekoracja. Korzystanie ze świec sojowych jest bezpieczniejsze dla zdrowia i środowiska niż świec parafinowych, ponieważ wosk sojowy jest wolny od pestycydów, toksyn i sztucznych związków chemicznych, co oznacza, że nie wydziela trujących substancji podczas spalania. Dlatego tak ważne jest, aby korzystać, z jak największej ilości naturalnych składników przy produkcji świec, które nie będą obciążały organizmu, a jednocześnie dostarczały przyjemnych wrażeń wizualnych i zapachowych przy ich spalaniu.
Więcej informacji o działalności Joanny Kaczmarek w linku: www.harmonia-jk.pl 


 

4 grudnia do 28 grudnia 2023 r.
Filia nr 6 Książnicy Karkonoskiej (ul. Wrocławska 71)
wszystko z kategorii: Filia Nr 6, Wydarzenia <<   >>