Home > Wydarzenia > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > Jesteśmy w „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”

Jesteśmy w „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”

opublikowano: 4 października 2023, przez: Pro Mo

Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasza Biblioteka została przyjęta do akcji „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”. Projekt realizowany jest we współpracy z Wydawnictwem Story House Egmont sp. z o.o. Dzięki tej akcji biblioteki poszerzają ofertę dla swoich użytkowników poprzez wprowadzanie nowych działań z wykorzystaniem komiksów i gier planszowych, a także nowoczesnych form pracy z dziećmi, młodzieżą oraz seniorami.

Zapraszamy chętnych Seniorów wraz z wnukami 7+ do udziału w projekcie z wykorzystaniem komiksów, gier planszowych oraz sztuk plastycznych.

Termin: 21 października 2023 r. (sobota) godz. 11.00

Obowiązkowe zapisy w Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej lub pod nr tel.: 75 75 335 35 – więcej szczegółów na miejscu.

28 października 2023 r.
Biblioteka dziecięco-Młodzieżowa, ul. Bankowa 27, III piętro