Home > Dział Instrukcyjno-Metodyczny > Wizyta bibliotekarzy w CPE KPN Pałac Sobieszów

Wizyta bibliotekarzy w CPE KPN Pałac Sobieszów

opublikowano: 29 sierpnia 2023, przez: Pro Mo
29 sierpnia 2023 roku, w ramach doskonalenia zawodowego, pracownicy bibliotek Powiatu Karkonoskiego odwiedzili

Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne KPN – #PałacSobieszów,

żeby zapoznać się z ofertą edukacyjną tego miejsca i porozmawiać o współpracy. Przywitały nas Klimatyczne Karkonosze, wspaniała wystawa wykorzystująca nowoczesne technologie i angażująca zmysły. Podróż przez miliony lat, od najwyższego szczytu w głąb lasu, wędrówka z wodą i śladami zwierząt… wciągnęło nas całkowicie. Potem odwiedziliśmy pałac i wystawę poświęconą jego historii i dziejom rodziny Schaffgotschów. Jeśli macie w głowach pałacowe ekspozycje w tradycyjnym wykonaniu, wyrzućcie je z wchodząc na sale ekspozycyjne. Nowoczesność, multimedia, dźwięk, obraz i nieprzebrane ilości informacji podane w atrakcyjny sposób. Każdy z nas tu wróci, bo szkolenie poglądowe to za mało. W #PałacSobieszów można spędzić cały dzień w towarzystwie miłej obsługi. Niezapomniane wrażenia gwarantowane. Dziękujemy za gościnę i polecamy to miejsce, które stworzyli dla nas pracownicy Karkonoskiego Parku Narodowego.
29 sierpnia 2023 r.
wszystko z kategorii: Dział Instrukcyjno-Metodyczny, Galeria, Wydarzenia <<   >>