Home > Dział Instrukcyjno-Metodyczny > Życzenia prosto z serca-wystawa prac laureatów i wyróżnionych w konkursie.

Życzenia prosto z serca-wystawa prac laureatów i wyróżnionych w konkursie.

opublikowano: 8 grudnia 2022, przez: Pro Mo

Zapraszamy na wystawę prezentującą prace laureatów i wyróżnionych w XIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE READAPTACYJNYM NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ dla osób pozbawionych wolności przebywających w polskich jednostkach penitencjarnych, dzieci i młodzieży szkolnej miasta Jelenia Góra oraz osób przebywających w Domach Pomocy Społecznej Miasta Jelenia Góra i Powiatu Karkonoskiego
„Życzenia Prosto z Serca”. Celem konkursu jest podtrzymanie tradycji Bożego Narodzenia. Organizatorem konkursu jest Areszt Śledczy w Jeleniej Górze. Książnica Karkonoska od lat wspiera AŚ przy jego popularyzacji i przygotowaniu wystawy i uroczystości wręczenia nagród dla uczniów z jeleniogórskich szkół. W tym roku spotykamy się z młodymi artystami 10 grudnia o godzinie 10:00. Będzie to nie tylko okazja do wręczenia nagród, ale i do otwarcia wystawy. Zapraszamy.

10 grudnia 2022 r. do 30 stycznia 2023 r.
Bankowa 27, hol Wypożyczalni, 1 piętro
wszystko z kategorii: Dział Instrukcyjno-Metodyczny, Wydarzenia <<   >>