Home > Polecamy > Polecamy w Dziale Regionalnym > Podróż za marzeniami. Kultura uzdrowiskowa w Europie, Bożena Płonka-Syropa, Paulina Suchecka

opublikowano: 20 stycznia 2022, przez: annag

Podróż za marzeniami. Kultura uzdrowiskowa w Europie opowiada o kształtowaniu się kultury uzdrowiskowej od starożytności aż po czasy najnowsze oraz prezentuje 11 dolnośląskich uzdrowisk. Cieplice Śląskie, Czerniawę, Długopole, Duszniki, Jedlinę, Kudowę, Lądek, Polanicę, Przerzeczyn, Szczawno i Świeradów. Pozostają one kuszącym celem „podróży za marzeniami”, by uzyskać poprawę zdrowia i kondycji, a także odpocząć wśród pięknej przyrody i w atrakcyjnym towarzystwie na jakiś czas porzucić codzienność. Podróż tę proponujemy odbyć w nostalgicznych dekoracjach ilustracji dokumentujących minione czasy. (opis od wydawcy)

wszystko z kategorii: Polecamy w Dziale Regionalnym <<   >>