Home > Wydarzenia > Kody Legimi
Nasz profil na instagramie
1 tys.

Kody Legimi

opublikowano: 29 grudnia 2021, przez: admin

Drodzy Czytelnicy, LEGIMI informuje, że dostęp do abonamentów bibliotecznych wygasa o północy z 2. na 3. stycznia 2022 r. w związku z zakończeniem dotychczasowej umowy.

Nowe kody Książnica Karkonoska zacznie wydawać od godz. 10.00 we wtorek 04.01.2022 r. Kod będzie można otrzymać osobiście, telefonicznie, drogą mailową lub przez kontakt na FB.

Zapraszamy.


Dzięki współpracy LEGIMI z bibliotekami, wchodzącymi w skład Dolnośląskiego Zasobu Bibliotecznego, Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki mogą uzyskać elektroniczny dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii.

Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą na LEGIMI konto i pobiorą dedykowaną, bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie, będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

 

Aktywację kodu lub ponowne uruchomienie konta z nowym kodem
można wykonać na poniższej stronie Legimi:

http://www.legimi.pl/dbpw

 

Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.
Firma Legimi jest jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu. Czytelnicy mogą korzystać z tytułów najlepszych autorów – polskich i zagranicznych.

Czytanie mobilne stało się stałym elementem naszego krajobrazu, idealnie odpowiadając na zmieniające się potrzeby czytelników, którzy dostęp do ulubionej literatury pragną mieć w każdym miejscu i w każdej chwili.

komentuje Mikołaj Małaczyński, współtwórca Legimi.

Poniżej znajdziecie Państwo FAQ (często zadawane pytania) w związku z wypożyczaniem e-booków z zasobów Legimi:

Czy wypożyczanie ebooków jest bezpłatne?
Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Czy muszę być użytkownikiem biblioteki, by wypożyczyć ebooka?
Możliwość wypożyczania mają wyłącznie osoby zapisane do Książnicy Karkonoskiej.

Jak uzyskać kod dostępu?
W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do jednej z naszych filii lub budynku głównego.
Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi.

Jak aktywować kod otrzymany w Bibliotece?
Należy zarejestrować bezpłatne konto Legimi na stronie:
http://www.legimi.com/dbpw/
Wtedy można już wybierać, wypożyczać i pobierać ebooki bezpośrednio w aplikacji Legimi.

Na jak długo mogę wypożyczać ebooki?
Wypożyczać można na czas nieokreślony w ramach trwającej umowy Biblioteki z LEGIMI. Kody wydane w roku 2021 ważne są do 3 stycznia 2022 r.

Jaki jest limit wypożyczeń dla czytelnika?
W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu stron do przeczytania każdy czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek. Jeśli czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron wykupionych przez Książnicę w ramach umowy z Legimi.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone ebooki?
Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach.

Czy wypożyczane z biblioteki w ramach usługi Legimi ebooki mogę czytać na Kindle?
W ramach wykupionego przez bibliotekę pakietu nie ma możliwości korzystania z czytników Kindle.

Czy muszę być online, by czytać ebooki?
Po pobraniu ebooki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

2 stycznia do 3 stycznia 2022 r.
wszystko z kategorii: Wydarzenia <<   >>