Home > Wydarzenia > Dział Regionalny z Czytelnią > Galeri@ w Tle: W Sudeckiej Krainie

Galeri@ w Tle: W Sudeckiej Krainie

opublikowano: 6 maja 2021, przez: jl

Olga Orlińska-Szczyżowska

O sobie mówi — Sudecjanka. Dla krainy Diabła Ryfejskiego porzuciła Mazowsze. Przewodniczka sudecka, pilotka wycieczek, instruktorka rakiet śnieżnych. Entuzjastka i animatorka życia turystyczno-kulturalnego w regionie. Uczestniczka transgranicznych projektów kulturalno-edukacyjnych. Współautorka Sudeckiej Krainy Miniatur, współzałożycielka stowarzyszenia Gildia Przewodników Sudeckich oraz Teatru Ucieczkowego. Należy do stowarzyszenia Nowy Młyn Kolonia Artystyczna w Szklarskiej Porębie. Ponadto zajmuje się ceramiką, malarstwem, projektowaniem wnętrz i wystaw oraz pracą w biurze (świadomych) podróży — Sudecka Kraina.

1 maja do 30 czerwca 2021 r.
Wystawa on-line: www.galeriawtle.blogspot.com
wszystko z kategorii: Dział Regionalny z Czytelnią, Wydarzenia <<   >>