Home > Wydarzenia > Dział Regionalny z Czytelnią > Galeri@ w Tle: Judyta Trościńska

Galeri@ w Tle: Judyta Trościńska

opublikowano: 27 listopada 2020, przez: jl

Judyta Trościńska

Laureatka I nagrody
w 5. Dolnośląskim Konkursie Fotografii Mobilnej
„Obok mnie”
do lat 16.

O mnie

Mam na imię Judyta i mam 16 lat. Uczęszczam do Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych na kierunku Technik Fotografii i Multimediów. Jestem fotografem amatorem, ale dzięki szkole nabieram umiejętności i wiedzy fotograficznej. Zaczęłam interesować się fotografią w 8 kl. Oprócz fotografia interesuję się teatrem oraz tańcem. W swoich pracach chcę pokazać innym, jak można postrzegać pewne monety i jak, dzięki wyobraźni oraz aparatowi, zmienić je w coś trwałego. Moje fotografie nie są idealne, ale nie przejmuje się tym, bo wiem, że za drogą do perfekcji kryje się ciężka praca. Dzięki wsparciu mojej rodziny oraz przyjaciół jestem wstanie kroczyć tą drogą by stać się coraz lepszym fotografem.

Elektroniczna wystawa fotografii:

1 grudnia do 31 grudnia 2020 r.
Wystawa on-line: www.galeriawtle.blogspot.com
wszystko z kategorii: Dział Regionalny z Czytelnią, Wydarzenia <<   >>