Home > Dział Instrukcyjno-Metodyczny > Życzenia prosto z serca.

Życzenia prosto z serca.

opublikowano: 12 grudnia 2019, przez: Pro Mo

Zapraszamy do obejrzenia prac laureatów oraz uczestników X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Kartkę Świąteczną – ŻYCZENIA PROSTO Z SERCA. Wystawa prezentuje kartki świąteczne wykonane przez dzieci i młodzież, pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej oraz osadzonych w aresztach. Prace zostały wykonane techniką dowolną, w związku z tym na wystawie znalazły się kartki wyklejanki, kolaże, kartki rysowane, malowane, kartki przestrzenne i wyszywane.

Celem organizatorów konkursu było przypomnienie o świątecznej tradycji obdarowywania się życzeniami i o motywach związanych z Bożym Narodzeniem.

Organizatorami konkursu są: Areszt Śledczy w Jeleniej Górze, Książnica Karkonoska oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze. Patronat nad konkursem objął Biskup Legnicki – Jego Ekscelencja Zbigniew Kiernikowski.

Otwarcie wystawy i wręczenie nagród laureatom i uczestnikom (dzieci i młodzież) odbędzie się 14 grudnia o godzinie 10:00.

Galeria zdjęć z uroczystości.

14 grudnia 2019 r. do 15 stycznia 2020 r.
Książnica Karkonoska, ul. Bankowa 27, hol I pietro
wszystko z kategorii: Dział Instrukcyjno-Metodyczny, Wydarzenia <<   >>