Home > Wydarzenia > Wypożyczalnia Książki Mówionej > Lekcja w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Jeleniej Górze.

Lekcja w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Jeleniej Górze.

opublikowano: 18 marca 2019, przez: tomekj

13 marca odbyła się lekcja biblioteczna, w której uczestniczyli uczniowie klas branżowych. Temat zajęć brzmiał „POLSCY LAUREACI LITERACKIEJ NAGRODY NOBLA”. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali przekazywanych informacji i fragmentów utworów literackich. Realizacja lekcji pokazała, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale także świetnie się bawić.

Już po raz kolejny przedstawiciel Książnicy Karkonoskiej (Agnieszka Smolińska) gościł w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym. Jedno ze spotkań miało miejsce  20 lutego 2019 roku. Jego tematem była bajka czeska. W zajęciach uczestniczyły dzieci z klasy 5 i 6 szkoły podstawowej.

Tym spotkaniem rozpoczął się cykl zajęć organizowany przy współpracy biblioteki SOSW z Książnicą Karkonoską. W zajęciach uczestniczyły dzieci z klasy 5 i 6 szkoły podstawowej.

13 marca 2019 r.
godz. 10