Home > Galeria > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > BDM: Czytankowo – „Kicia Kocia i Nunuś na spacerze” Anita Głowińska

BDM: Czytankowo – „Kicia Kocia i Nunuś na spacerze” Anita Głowińska

opublikowano: 24 października 2018, przez: ks

Podczas jesiennych spacerów możemy znaleźć piękne kolorowe liście. Takimi liśćmi możemy poszurać, podziwiać je, pomalować, ususzyć. Możemy również wykonać swoje jesienne drzewko. Potrzebujemy do tego papierowego talerzyka, taśmy klejącej, liści i papierowej tutki. Uczestnicy dzisiejszych zajęć stworzyli takie piękne kolorowe drzewa. Bawiliśmy się również kolorowymi piórkami. Dmuchaliśmy bardzo delikatnie i bardzo intensywnie. Super zabawą okazało się przyczepianie liści magnesikami do tablicy magnetycznej. Powstał w ten sposób piękny jesienny krajobraz. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dofinansowane przez Miasto Jelenia Góra - Logo   Ministerstwo - Logo

24 października 2018 r.