Home > Galeria > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > BDM: Reanimacja słowa – rozbudź w sobie pasję pisania

BDM: Reanimacja słowa – rozbudź w sobie pasję pisania

opublikowano: 25 lipca 2018, przez: ks

Na dzisiejsze wakacyjne zajęcia zaprosiliśmy naszych młodych Czytelników do Telewizji Dami. Pani Kamila Krawiecka-Bryl, dziennikarka, oprowadziła nas po studiu telewizyjnym. Zobaczyliśmy „od środka” jak wygląda realizacja programu telewizyjnego. Dowiedzieliśmy się, na jakiej wysokości ustawić kamerę, jak trzymać mikrofon, jak składać statyw. Przeprowadziliśmy między sobą wywiady. Z naszych rozmów powstało nagranie, które pan Błażej Stachewicz wstępnie zmontował przy pomocy profesjonalnego programu. Po „obróbce”, nasze wywiady, mogliśmy obejrzeć na komputerze. Poznaliśmy różne branżowe określenia np. offy, setki, reportaż, newsy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, jak również serwisu Telewizji Dami. Program o naszych wakacyjnych zajęciach pojawił się w serwisie dnia 26 lipca 2018 r.

www.tvdami.eu/p/5592/Serwis-Informacyjny-Telewizji-DAMI-z-dnia-26.07.2018-r

Dziękujemy dziennikarzom za super zajęcia.

Dofinansowane przez Miasto Jelenia Góra - Logo   Ministerstwo - Logo

25 lipca 2018 r.