Home > Galeria > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > BDM: Czytankowo – W głębinach oceanu

BDM: Czytankowo – W głębinach oceanu

opublikowano: 27 czerwca 2018, przez: ks

Na dzisiejszym spotkaniu wraz z dziećmi „weszliśmy” na pokład jachtu Oceano i wyruszyliśmy w wielki rejs dookoła świata. Pożeglowaliśmy przez bezkresny błękit i lodowatą arktyczną biel, zmierzyliśmy się z szalejącym sztormem i odwiedziliśmy zaciszne tropikalne laguny. Ale to co najwspanialsze czekało na nas… pod wodą! W niezwykłej książce pt. W głębinach oceanu, poznawaliśmy niesamowity świat podmorskiej natury oraz szukaliśmy ryb i innych zwierząt żyjących w głębinach. Dzieci wraz z opiekunami wykonały z papieru wakacyjną pracę plastyczną oraz na zakończenie spotkania bawiliśmy się chustą KLANZA. Ahoj, przygodo!!!

Dofinansowane przez Miasto Jelenia Góra - Logo   Ministerstwo - Logo

27 czerwca 2018 r.