Home > Dział Instrukcyjno-Metodyczny > Gra terenowa – SEKRET PANI BUKOWCA
Facebook
Instagram
Tiktok

Gra terenowa – SEKRET PANI BUKOWCA

opublikowano: 5 czerwca 2018, przez: Pro Mo

Gra terenowa – SEKRET PANI BUKOWCA

Pałac w Bukowcu kryje w sobie jeszcze dużo tajemnic. Przez lata powtarzano informację o tunelach, które rzekomo ciągną się pod pałacem, a być może  prowadzą także do innych budynków na terenie posiadłości. Podczas  niedawnego remontu odkryto tajne przejście, a w nim skrzynię pełną starych  papierów. Ponieważ okolica przyciąga wielu gości, postanowiono poprosić ich o pomoc w odczytaniu dokumentów i  odkryciu sekretów tego niezwykłego miejsca.

Witaj w Bukowcu! To piękne miejsce z bogatą przeszłością, ale niestety nie czas teraz na zwiedzanie. Twój talent i doświadczenie posłużą do odczytania dokumentów znalezionych w ukrytym tunelu. Daj się poprowadzić odnalezionej  w nich historii.  Na samej górze leży niedokończony list napisany przez jednego z gości pałacu, młodego Thomasa. Datowany jest na rok 1819. W tym czasie posiadłość należała do czterdziestopięcioletniej hrabiny Friederike Johanne Juliane Caroline von Reden, jej mąż, Friedrich Wilhelm von Reden  zmarł cztery lata wcześniej.

Gra terenowa dostępna jest w 3 wersjach językowych (polska, niemiecka i czeska). Zapraszamy do gry. Nie zapomnijcie pobrać kodu i wgrać aplikacji – Szczegóły w Regulaminie.

Jak trafić do Bukowca? Mapa i informacje na stronie gościnnej Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej http://www.bukowiec.dolinapalacow.pl/

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej

5 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.
Park w Bukowcu
wszystko z kategorii: Dział Instrukcyjno-Metodyczny, Wydarzenia <<   >>