Home > Galeria > Mój Przyjaciel – wernisaż wystawy, fotorelacja

Mój Przyjaciel – wernisaż wystawy, fotorelacja

opublikowano: 22 lutego 2018, przez: Pro Mo

20 lutego 2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prezentującej pokłosie           I Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego dla dzieci  i młodzieży                                     z niepełnosprawnością intelektualną  „Mój Przyjaciel” zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek   Szkolno – Wychowawczy w Jeleniej Górze.

Gościliśmy młodzież z Ośrodka w Jeleniej Górze i Złotoryi. Wesołe spotkanie zakończyło się degustacją wyrobów cukierniczych przygotowanych przez przyszłych kucharzy             z SOSW w Jeleniej Górze. Wystawa będzie prezentowana w Galerii Inspiracje,                 ul. Bankowa 27, I. piętro do 14 marca 2018 roku. Zapraszamy i dziękujemy za liczny udział laureatów i ich przyjaciół.

wszystko z kategorii: Galeria <<   >>