Home > Wydarzenia > Dział Regionalny z Czytelnią > Galeri@ w Tle: Tymon Gierus

opublikowano: 10 stycznia 2018, przez: jl

Tymon Gierus

Fotografia

Elektroniczna wystawa fotografii Tymona Gierusa laureata III Dolnośląskiego Konkursu Fotografii Mobilnej dla Dzieci.

Stacjonarnie w Książnicy Karkonoskiej p. II, od 12 stycznia do 14 lutego 2018 r.
w Internecie nieustannie:

Nazywam się Tymon Gierus i mam 9 lat. Jestem uczniem klasy III SP w Jeleniej Górze. Robienie zdjęć sprawia mi wielką frajdę,  ponieważ mogę zatrzymać na zawsze różne, ciekawe chwile. Swoje pierwsze zdjęcia zacząłem robić w wieku 4 lat telefonem mamy, a czasem jej aparatem. Wolałem jednak telefon, bo aparat był dla mnie za ciężki. Na początku fotografowałem kwiatki, ślimaki i rodzinę, a teraz potrafię „polować” pół godziny na łabędzie, kaczki albo mojego kota. Poza robieniem zdjęć interesuję się aktorstwem, chodzę na zajęcia teatralne, ćwiczę karate i czasami łowię ryby.

12 stycznia do 14 lutego 2018 r.
wszystko z kategorii: Dział Regionalny z Czytelnią, Wydarzenia <<   >>