Home > Wydarzenia > Czytelnia > Spotkanie autorskie z Ewą Pelzer…
Nasz profil na instagramie
1 tys.

Spotkanie autorskie z Ewą Pelzer poetką jeleniogórską

opublikowano: 10 kwietnia 2017, przez: jb

JCIiER Książnica Karkonoska  zaprasza 19 kwietnia  (środa) 2017 r. godz. 17.00 do sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej na spotkanie autorskie z jeleniogórską poetką Ewą Pelzer oraz na prezentację  wierszy z jej ostatniego tomiku „Radość istnienia”.

Oprawę muzyczną spotkania zapewnią uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze.

Ewa Pelzer

Jeleniogórzanka, jest z wykształcenia rehabilitantką. Mieszka w Cieplicach. Autorka 6 zbiorów wierszy: „Jesień kobiety”, „Na moment”, „Nie wszystko rozumiem”, „Z mgły do jasności”, „Złota proporcja” i „Radość istnienia”.

Pisze wiersze, opowiadania i humoreski. Publikuje poezję i prozę w almanachach głównie Stowarzyszenia „W Cieniu Lipy Czarnoleskiej”.

Inspiracje czerpie z własnych doświadczeń i przemyśleń. Poszukuje nowych form wypowiedzi artystycznej. Wydala tomik haiku i cinquain, a kilka lat temu  zadebiutowała w tzw. fibach, wierszach opartych na matematyce, a dokładniej na teorii matematycznej i filozoficznej Fibonacciego.

Od dłuższego czasu działa charytatywnie na rzecz osób poszkodowanych przez los.

19 kwietnia 2017 r.
godz. godz. 17.00
Sala konferencyjna Książnicy Karkonoskiej, ul. Bankowa 27
wszystko z kategorii: Czytelnia, Wydarzenia <<   >>