Home > Wydarzenia > DKK Czeski čtvrtek albo inny dzień tygodnia > Duch Gór i jego przyjaciele z trzech krajów – wystawa pokonkursowa

Duch Gór i jego przyjaciele z trzech krajów – wystawa pokonkursowa

opublikowano: 25 października 2022, przez: Pro Mo

Wystawa prac laureatów i wyróżnionych w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Duch Gór i jego przyjaciele z trzech krajów”, w którym wzięły udział dzieci i młodzież z Polski, Czech i Niemiec. W konkursie wzięło udział ponad 600 młodych artystów. Wystawa prezentuje prace uczestników w czterech kategoriach wiekowych, w różnych technikach i z różnych materiałów. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie jeleniogórskich szkół. Wystawa jest zorganizowana we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki Czeski čtvrtek albo inny dzień tygodnia.

25 października do 14 listopada 2022 r.
Bankowa 27, I piętro, hol Wypożyczalni
wszystko z kategorii: DKK Czeski čtvrtek albo inny dzień tygodnia, Dział Instrukcyjno-Metodyczny, Wydarzenia, Wypożyczalnia <<   >>