Home > Wydarzenia > Legimi – ebooki w języku ukraińskim
Legimi – електронні книги українською мовою

Legimi – ebooki w języku ukraińskim
Legimi – електронні книги українською мовою

opublikowano: 1 lipca 2022, przez: jl

Miło nam poinformować, że w bibliotece LEGIMI są setki ebooków w j. ukraińskim. Są to tytuły zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Aby otrzymać dostęp do cyfrowych książek, wystarczy posiadać smartfon lub tablet z dostępem do Internetu i pobrać darmową aplikację Legimi.

Aby czytać ebooki w j. ukraińskim z naszej biblioteki, należy:

1. Odebrać kod biblioteczny w jednej z naszych placówek.
    Aktywować kod na stronie http://www.legimi.pl/dbpw i zarejestrować się w serwisie Legimi (zapytaj bibliotekarza, ile masz dni na aktywowanie kodu!).
  2. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi z Google Play, Huawei App Gallery, Samsung Galaxy Apps, AppStore lub Microsoft Store.
  3. Przy pierwszym otwarciu aplikacji zalogować się w aplikacji danymi, użytymi w trakcie rejestracji konta.
  4. W sekcji „Katalog” wybrać opcję „Filtry” (na górze ekranu) i zaznaczyć język „ukraiński”, a następnie kliknąć „akceptuję”.
  5. Wybrać interesującą Cię książkę, wybrać opcję „dodaj na półkę”, a następnie „pobierz” i „otwórz”.
  6. Możesz pobrać i czytać dowolną liczbę tytułów (także w j. polski, angielskim lub niemieckim – w sumie aż 130.000 książek!).
  7. Twój kod jest ważny przez …. dni od momentu jego aktywacji.

Masz pytania dotyczące działania aplikacji? Poproś o pomoc osobę pracującą w bibliotece.
Życzymy miłej lektury!

Ми раді повідомити, що наша бібліотека має сотні електронних книг українською мовою. Це книжкові видання як для дорослих, так і для дітей та підлітків. Щоб отримати доступ до цифрових книг достатньо мати смартфон або планшет з доступом до Інтернету та завантажити безкоштовний додаток Legimi.

Щоб читати електронні книги українською мовою з нашої бібліотеки потрібно:

1. Отримати бібліотечний код в одній з наших установ.
  2. Активувати код на сайті http://www.legimi.pl/dbpw та зареєструватися на сервісі Legimi (запитай у бібліотекаря скільки днів потрібно для активації коду!).
  3. Завантажити безкоштовний додаток Legimi з Google Play, Huawei App Gallery, Samsung Galaxy Apps, AppStore або Microsoft Store.
  4. При першому вході у додаток використати дані, котрі були внесені під час реєстрації аккаунту (облікового запису).
  5. У розділі «Каталог» вибрати варіант «Фільтри» (у верхній частині екрана) та обрати «українську» мову, після чого натиснути «Приймаю».
  6. Вибрати книгу що зацікавила, обрати варіант «додати на полицю», після чого «завантажити» та «відкрити».
  7. Можеш завантажити та читати будь-яку кількість книжкових видань (також польською, англійською чи німецькою мовами – загалом 130 000 книг!).
  8. Твій код дійсний протягом…… днів з моменту його активації.

Маєш запитання щодо роботи програми? Звернися за допомогою до особи, яка працює в бібліотеці.

Бажаємо приємного читання!

Ulotka PDF w jęz. polskim.

Листівка українською мовою.

wszystko z kategorii: Wydarzenia <<   >>