Home > Galeria > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > BDM: Bibliostacja Smyka –Walentynkowy zawrót głowy

BDM: Bibliostacja Smyka –Walentynkowy zawrót głowy

opublikowano: 14 lutego 2018, przez: ks

Książka „Franklin mówi Kocham Cię” zapoczątkowała zajęcia, w których główną rolę odegrały serca i serduszka. Techniką origami stworzyliśmy „magiczne serduszko” – prezent dla ukochanej osoby. „Magiczne serduszko” bowiem może być laurką, kwiatkiem, zakładką do książki lub nawet serwetką pod kubek. Dziurkaczami wycinaliśmy serca i układaliśmy je według wielkości. Paluszkiem maczanym w farbie malowaliśmy i odbijaliśmy „sercowe” wzorki. Z kolorowych drucików i zielonych serduszek powstały piękne kwiaty. Zadania wcale nie były łatwe, ale uczestnicy włożyli w pracę całe serce, a efekty możemy podziwiać w galerii, do obejrzenia której SERDECZNIE zapraszamy.

14 lutego 2018 r.
Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa