Home > Wydarzenia > Nowości !! Nowości !! Wkrótce na półkach Książnicy !! Nowości !!

Nowości !! Nowości !! Wkrótce na półkach Książnicy !! Nowości !!

opublikowano: 31 października 2017, przez: Pro Mo

Już zaczynają do nas przyjeżdżać kartony po brzegi wypełnione nowościami książkowymi. Dziesiątki kartonów, tysiące książek zakupionych z dotacji MKiDN i Urzędu Miasta Jeleniej Góry w ramach programu: Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Jeszcze tylko ewidencja, opracowanie, oprawa, nadanie sygnatury …. i tysiące ciekawych historii, w których uwikłane są miliony bohaterów, olbrzymia doza wiedzy zawarta w literaturze popularno-naukowej i naukowej, historie, opowiadania, reportaże, książki dla najmłodszych, starszych, jeszcze starszych i najstarszych…. trafią do Was Czytelnicy.

Wierzymy, ze każdy karton skrywa obietnicę niezapomnianych chwil spędzonych z pachnącą farbą drukarską książką. Dla nas to wielkie święto nowości wydawniczych, którym będziemy się z Wami dzielić już wkrótce.
Powoli kończcie swoje lektury Jeszcze nie dziś i nie jutro, ale już w tym roku wszystkie mieszkanki kartonów trafią na biblioteczne półki.

Ciąg dalszy nastąpi…..

Dofinansowane przez Miasto Jelenia Góra - Logo   Biblioteka Narodowa - Logo   Program rozwoju czytelnictwa - Logo

31 października do 31 grudnia 2017 r.
wszystko z kategorii: Wydarzenia <<   >>