Home > Galeria > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > Przegląd filmów dla dzieci i młodzieży – galeria

Przegląd filmów dla dzieci i młodzieży – galeria

opublikowano: 14 października 2014, przez: admin

W dniach od 06.10 do 09.10.2014 r. odbył się Przegląd filmów dla dzieci i młodzieży na którym zaprezentowane zostały między innymi najnowsze produkcje animowane polskich studiów filmowych oraz filmy fabularne z dalekiego wschodu – indyjskie, irańskie oraz chińskie. Dzieci miały okazję zapoznać się z  najnowszą panoramą kina światowego. Impreza przygotowana została przez Jeleniogórskie Centrum Kultury. W Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej z tej okazji odbyły się warsztaty filmowe przeznaczone dla przedszkolaków. Zajęcia poprowadził Jacek Paruszyński – aktor teatralny, animator dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

6 października do 9 października 2014 r.
Jelenia Góra
wszystko z kategorii: Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa, Galeria <<   >>