Home > Galeria > Filia Nr 4 > F4 – Kocham Cieplice-moje rodzinne…

F4 – Kocham Cieplice-moje rodzinne miasto

opublikowano: 21 maja 2017, przez: ad

21 maja w Parku Zdrojowym w Cieplicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVII edycji konkursu plastycznego „Kocham Cieplice-moje rodzinne miasto”. Konkurs został zorganizowany przez Filię nr 4 Książnicy Karkonoskiej. Na konkurs wpłynęło 91 prac plastycznych.  Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić 23 młodych artystów.  Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczyła laureatom Dyrektor Książnicy Karkonoskiej Pani Danuta Sawicz.

Fundatorem nagród jest Książnica Karkonoska oraz sponsorzy. Serdecznie dziękujemy Uzdrowisku Cieplice, Panu Wojciechowi Jastrzębskiemu prezesowi PWiK „Wodnik” oraz Prezydentowi Miasta Jeleniej Góry Panu Marcinowi Zawile, za ufundowanie nagród oraz objęcie patronatem naszego konkursu.

Dziękujemy Radnej Rady Miasta Jeleniej Góry Pani Annie Bałkowskiej za nieocenioną pomoc przy realizacji konkursu, oraz Panu Marcinowi Znamienkiewiczowi za przewodniczenie komisji konkursowej.

Przede wszystkim dziękujemy dzieciom za tak liczny udział w naszym konkursie i przepiękne prace. Wystawę wszystkich prac będzie można podziwiać w Filii nr 4, od 15 czerwca.

21 maja 2017 r.
Filia nr 4 Książnicy Karkonoskiej