Home > Galeria > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > BDM: Bibliostacja Smyka – Spotkanie z Gruffalo

BDM: Bibliostacja Smyka – Spotkanie z Gruffalo

opublikowano: 1 marca 2017, przez: ks

Dzieci poznały małą myszkę, która wędrując przez las spotyka leśnych drapieżników – lisa, sowę i węża. Wszyscy chcą ją zjeść. Tylko wrodzona przebiegłość pozwala jej przeżyć. Sprytny gryzoń wywodzi w pole swoich przeciwników opowieścią o umówionym spotkaniu ze strasznym stworzeniem zwanym Gruffalo… Plan działa do czasu, gdy myszka rzeczywiście staje przed początkowo wymyślonym przez siebie stworem… Dzieci dowiedziały się w jaki sposób z opresji małą bohaterkę ratuje jej bujna wyobraźnia.

Na spotkaniu maluchy wykonały portret Grufallo i pokolorowały jego postać. Odbyła się również zabawa ruchowa oraz gra na spostrzegawczość.

1 marca 2017 r.
wszystko z kategorii: Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa, Galeria <<   >>