Home > Wydarzenia > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > XIX Wrześniowy Rajd Czytelników i Bibliotekarzy

XIX Wrześniowy Rajd Czytelników i Bibliotekarzy

opublikowano: 29 sierpnia 2014, przez: admin

Serdecznie zapraszamy naszych Czytelników w sobotę 27 września 2014 r. do udziału w „XIX Wrześniowym Rajdzie Czytelników i Bibliotekarzy”.

Trasa rajdu:

• Jelenia Góra – Szklarska Poręba, Zakręt Śmierci
  • Świeradów-Zdrój, Dom Zdrojowy – Stóg Izerski
  • Czerniawa-Zdrój, Czarci Młyn (ognisko) – Jelenia Góra.

W czasie rajdu przewidziano wjazd kolejką gondolową na Stóg Izerski (dla dzieci – wymagana pisemna zgoda rodziców) oraz warsztaty ekologiczne na temat wypieku chleba.

Tradycyjnie:

• rozpalimy ognisko,
  • usmażymy kiełbaski,
  • zaśpiewamy piosenki.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 22 września 2014 r. w Bibliotece Dziecięco–Młodzieżowej.

Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły programu u bibliotekarzy.

Wydarzenie dofinansowane przez Miasto Jelenia Góra.

Koszt przejazdu uczestników oraz zakup biletów na przejazd kolejką gondolową zostaną zrealizowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Kliknij XIX Wrześniowy Rajd Czytelników i Bibliotekarzy, żeby wyświetlić plakat rajdu.

27 września 2014 r.
Jelenia Góra