Home > Galeria > Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa > Dzień Dziecka w Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej

Dzień Dziecka w Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej

opublikowano: 1 czerwca 2016, przez: ks

01 czerwca 2016 r. z okazji Światowego Dnia Dziecka w Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej gościła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej z Kopańca. Dzieci zwiedziły niedostępne na co dzień zakamarki Książnicy Karkonoskiej, schodząc również do naszych podziemnych magazynów. Chętnie zatrzymały się na krótki wypoczynek w kolorowej Winylovni, aby posłuchać krótkiej historii gramofonu. Zapoznały się z zasadami korzystania ze zbiorów oraz czytelni. Z wielkim zaciekawieniem obejrzały prezentowane książki edukacyjne, przestrzenne, dźwiękowe oraz książki-zabawki.

Później odbyły się warsztaty literacko-plastyczne pt. „Uczuciowy zawrót głowy”. Rozmawialiśmy o przeżywanych uczuciach, rozpoznawaliśmy stany emocjonalne, rozwiązywaliśmy uczuciowe zagadki, a na zakończenie w plastycznej formie przedstawiliśmy „Dziecięcy świat radosnych marzeń”. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!

1 czerwca 2016 r.
wszystko z kategorii: Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa, Galeria <<   >>